Hjælp

Foto & Videotilbehør - Blackmagic Adapter - 3G BD SFP Optical Module - ADPT-3GBI/OPT
Varenummer: 3246253

Blackmagic Adapter - 3G BD SFP Optical Module

- Standard SFP-bur
- LC-fiberforbindelser
- Understøtter SD- og HD-opløsninger

Tilføj en LC-fiberoptisk forbindelse til dit Blackmagic Studio-kamera, Teranex Converter, ATEM-hardware eller andre professionelle enheder, der understøtter SFP-bure, med dette Blackmagic Design 3G SFP Optical Module. 3G-datahastigheder understøtter SD- og HD-opløsninger, og den fiberoptiske kommunikation giver mulighed for transmission over lange afstande uden kvalitetstab.

Formfaktor SFP-bur
Fiberstik Duplex LC-stik
Kompatibel med singlemode-fiber

982,00 kr. 785,60 kr. ekskl. moms
Gratis fragt (privatkunde)
Bestillingsvare, leveringstiden kan ikke oplyses

Producent
Varenummer
3246253
Model
ADPT-3GBI/OPT
Ean
9338716000757
Til producentens hjemmeside

Ovenstående informationer/specifikationer er vejledende og kan uden varsel være ændret af producenten. Der tages forbehold for trykfejl og vejledende billeder. Enkelte tekster kan være autogenererede eller maskinoversatte, og der kan derfor fremkomme tekster, som kan virke misvisende.