Tilta Nucleus M Kinefinity Run/Stop cable
Disse kabler til Nucleus-M giver dig run/stop-funktioner i kamerasystemer, der understøtter det. Du skal blot sætte den 7-polede ende af kablet i en af motorerne og den anden ende i kameraets R/S-port.
Bemærk, at dette kabel er specielt designet til Nucleus-M, så R/S-funktionen fungerer kun med Nucleus-M's egen håndenhed og håndgreb.
Vægt: 0,09 kg
Længde: 68,6 cm
Farve: Sort
Materialer: Kobber, gummi, aluminiumslegering
Ovenstående informationer/specifikationer kan løbende ændres. I tilfælde af trykfejl vedrørende pris eller udsolgte varer bestræber vi os på hurtigst muligt at opdatere siden. Hvis en pris er åbenlyst forkert, er Merlin ikke forpligtet til at levere det pågældende produkt til den forkerte pris. Enkelte tekster kan være autogenererede eller maskinoversatte, og der kan derfor fremkomme tekster, som virker misvisende.