Verbatim Charge ’n’ Travel 100W Travel Adapter w/ Cable Pur
100W GaN III rejseadapter leverer 100W hurtigopladning, et indbygget udtrækkeligt USB-C-kabel, GaN III-effektivitet og verden-til-verden stikformater for fleksibel rejseopladning.
Kompakt og certificeret, Charge 'n' Travel 100W GaN III universal rejseadapter med udtrækkeligt USB-C-kabel giver 7-i-1-oplading med flere USB-porte, AC-stikmuligheder og et udtrækkeligt kabel for rodfri bærbarhed.
- Indbygget udtrækkeligt USB-C-kabel for bekvemmelighed på farten
- 7-i-1-opsætning: 2× USB-C, 2× USB-A, udtrækkeligt kabel og 2 AC-stikmuligheder
- Op til 100W output med USB-C1, der understøtter PD3.0 og QC4+ (PPS)
- GaN III-teknologi for hurtigere opladning, højere effektivitet og mindre varme
- Verden-til-verden adapter med EU, UK, USA/Japan og AUS stikformater (egnet til 180+ lande)
- CE, UKCA, FCC og ROHS-certificeret med en BS1362-kompatibel 10A-sikring (plus reservedel)
Giver hurtig, fleksibel og certificeret opladning til bærbare computere, tablets og højtydende enheder under rejser.
2 x - 4-pins USB Type A - 5 V - 12 W - 2.4 A
2 x - 24 pin USB-C - 5 V - 15 W - 3 A
Generelt
Strømenhed
2 x 4-pins USB Type A - 5 V - 12 W - 2.4 A
2 x 24 pin USB-C - 5 V - 15 W - 3 A
Diverse
Ovenstående informationer/specifikationer kan løbende ændres. I tilfælde af trykfejl vedrørende pris eller udsolgte varer bestræber vi os på hurtigst muligt at opdatere siden. Hvis en pris er åbenlyst forkert, er Merlin ikke forpligtet til at levere det pågældende produkt til den forkerte pris. Enkelte tekster kan være autogenererede eller maskinoversatte, og der kan derfor fremkomme tekster, som virker misvisende.