Varenummer: 3491850

Sonoff ZBMINIL2 smart ZigBee mini-afbryder

Smart switch Sonoff ZBMINIL2 giver Zigbee 3.0-lysstyring, kompakt installation, kompatibilitet med stemmestyring og understøttelse af forskellige typer eksterne kontakter.

Denne Sonoff smart switch kan monteres i forskellige dåser, fungerer uden nulledning og forbindes via en Zigbee Hub til styring på hjemmets LAN.

  • Zigbee 3.0 trådløs forbindelse
  • Kompatibel med Google Home, Amazon Alexa og Alice
  • Understøtter vippekontakter og vægkontakter med knapper
  • Timerfunktion til tænd, sluk og planlægning af tidsstyrede gentagelser
  • Parring via eWeLink-appen og Bluetooth-teknologi
  • PC V0-kabinet med brandmodstandsklassificering

Sonoff ZBMINIL2 gør daglig lysstyring enkel, fleksibel og bekvem via kontakter, scener, app eller stemme.

195,00 kr. 156,00 kr. ekskl. moms
Gratis fragt (privatkunde)
Bestillingsvare, 6-7 dages levering

Producent
Varenummer
3491850
Model
ZBMINIL2.
Ean
6920075772111
Til producentens hjemmeside

Ovenstående informationer/specifikationer kan løbende ændres. I tilfælde af trykfejl vedrørende pris eller udsolgte varer bestræber vi os på hurtigst muligt at opdatere siden. Hvis en pris er åbenlyst forkert, er Merlin ikke forpligtet til at levere det pågældende produkt til den forkerte pris. Enkelte tekster kan være autogenererede eller maskinoversatte, og der kan derfor fremkomme tekster, som virker misvisende.