Vivanco Universal Multi-Tip charger for Notebook 70W
Kan bruges som erstatning for en mistet eller ødelagt original PSU eller som en ekstra PSU til brug i hjemmet eller på kontoret.
Indgangsspænding 100-240V AC~ / 50-60Hz
Maks. udgangseffekt 70W
Maks. udgangsstrøm 3,59A
10 forskellige typer stik (Tips)
Beskyttelse mod omvendt spænding
Beskyttelse mod overstrøm
Beskyttelse mod kortslutning
Beskyttelse mod overspænding
Beskyttelse mod overstrøm
Justerbar udgangsspænding: 15V / 16V / 19,5V
Fungerer med mange Notebook/Netbook-mærker, f.eks: Acer, ASUS, Benq, Compaq, Dell, Fujitsu, Hitachi, HP, IBM, LG, Lenovo, NEC, Samsung, Sharp, Sony, Toshiba m.fl.
Ovenstående informationer/specifikationer kan løbende ændres. I tilfælde af trykfejl vedrørende pris eller udsolgte varer bestræber vi os på hurtigst muligt at opdatere siden. Hvis en pris er åbenlyst forkert, er Merlin ikke forpligtet til at levere det pågældende produkt til den forkerte pris. Enkelte tekster kan være autogenererede eller maskinoversatte, og der kan derfor fremkomme tekster, som virker misvisende.